Kompletný výpredaj zásob! Obrúsky 33x33cm 1-vrstvové biele 100% celulóza 500ks len za €2,18 / 500ks.

Zaujíma vás, za akú cenu vám slamky dodáme? Nižšie nájdete niekoľko dôležitých informácií.

DOPRAVA A PLATBA

Prepravu na vašu adresu zabezpečíme pomocou dopravcov uvedených nižšie. Náklady na dopravu sa líšia podľa zvoleného spôsobu dopravy, platby, hmotnosti a veľkosti objednaného tovaru. Konkrétny spôsob dopravy si vyberiete pri dokončovaní objednávky v časti "košík".

Doprava zdarma nad hodnotu tovaru 150,00 EUR.

PPL do 20 kg

Doručenie balíka na akúkoľvek adresu na Slovensku nasledujúci pracovný deň od 8:00 do 18:00 hod. po podaní zásielky. Dopravca vás bude informovať o stave zásielky prostredníctvom mobilného telefónu alebo e-mailu. V deň doručenia vám prepravca oznámi, kedy môžete kuriéra očakávať, pričom si môžete dohodnúť aj iný čas/miesto v okolí. V prípade balíka na súkromnú adresu doručí kuriér zásielku len raz, potom je zásielka automaticky doručená na najbližšie výdajné miesto PPL Parcel Shop. Svoju zásielku si potom môžete vyzdvihnúť do 7 dní od uloženia.

Cena za dopravu v prípade platby vopred (t. j. bankovým prevodom alebo kreditnou kartou) je 5,20 EUR vrátane DPH. Dobierka je 1,40 EUR.

 

Zasielkovňa - zásielky do 2 kg

Pri menších nákupoch ponúkame túto výhodnú službu. Miesto odoslania si môžete vybrať sami v našom obchode pri objednávke,
ktorá je vám najbližšie. Môžete si vybrať zo širokej siete viac ako 4000 doručovacích miest. Zásielky sa zvyčajne doručujú do našich pobočiek do nasledujúceho dňa od podania. Po doručení zásielky na zvolené miesto odovzdania budete informovaní prostredníctvom SMS a e-mailu s heslom. Od tohto momentu si ho môžete vyzdvihnúť kedykoľvek do 7 dní.

Cena za dopravu pri platbe vopred (t. j. bankovým prevodom alebo kreditnou kartou) je 3,00 EUR. Dobierka je 1,40 EUR.

Individuálna preprava

Prepravca, ktorý sa zameriava na väčšie, ťažšie a krehkejšie objednávky. Ideálne na prepravu väčšieho množstva pohárov. Cena prepravy sa určí automaticky podľa hmotnosti a vzdialenosti z nášho centra do vášho cieľa. Hmotnosť a množstvo balíkov sú neobmedzené, jediným obmedzením je maximálna dĺžka balíka 230 cm.

Preto dostanete cenu za dopravu podľa hmotnosti a miesta doručenia vašej zásielky. Počkajte, prosím, budeme vás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.