Kompletný výpredaj zásob! Obrúsky 33x33cm 1-vrstvové biele 100% celulóza 500ks len za €1,98 / 500ks.

Plastové slamky JUMBO - Typ slamiek - Slamky s LYŽIČKOU

Slamky JUMBO ako atraktívny barový doplnok

Slamky JUMBO (alebo slamky JUMBO) sú absolútnym bestsellerom medzi slamkami na pitie v celej EÚ. Sú skvelé najmä ako párty predmet do každého koktailového baru alebo na oslavu. Vďaka svojej kvalite sú pri pití mimoriadne stabilné a pevné.  Vhodné na prípravu long drinkov, koktailov alebo nealkoholických limonád.

Vyrábame slamky na pitie vo VŠETKÝCH farbách a vo VŠETKÝCH veľkostiach

Slamky JUMBO vyrábame v rôznych farbách. Môžete si u nás objednať čierne, biele, červené, modré, zelené, žlté, viacfarebné, oranžové, svetlozelené, ružové, viacfarebné NEON, zlaté, strieborné, mätovo zelené, fialové alebo hnedé varianty. Alebo potrebujete špeciálne vzory podľa RAL alebo Pantone? U nás to nie je problém! Potom sú ešte atraktívnejšie.
Pre čierne slamky JUMBO s rozmermi 8x255 mm ponúkame štandardne rôzne balenia, 135, 150, 250 alebo 1 000 kusov vo vrecku. Kartónové balenia sú k dispozícii v nasledujúcich veľkostiach 40 x 250 kusov, 10 x 1 000 kusov, 60 x 135 kusov alebo 16 x 250 kusov. Pri väčších objemoch sa môžeme prispôsobiť požiadavke zákazníka!

Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou slamiek

Máme viac ako 20 rokov skúseností s výrobou, takže sme veľmi flexibilní v distribúcii a môžeme zaručiť najlepšiu kvalitu. 

Nezáleží na tom, či potrebujete len jedno vrecko modrých slamiek JUMBO alebo celý rad červených slamiek... Sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Presvedčte sa sami! Objednajte si kvalitné slamky online a priamo od výrobcu!