Kompletný výpredaj zásob! Obrúsky 33x33cm 1-vrstvové biele 100% celulóza 500ks len za €1,98 / 500ks.

Plastové slamky REUSE na opakované použitie - Farba - NEON

Opakovane použiteľné slamky, ktoré sa dajú vyrábať a predávať!

Naše slamky na opakované použitie sú obzvlášť pevné a robustné, takže sú úplne skvelým doplnkom na párty. Presvedčte sa sami.

Slamky REUSE sú vytvorené kombináciou štandardného polypropylénu a kopolyesteru TRITAN, vďaka čomu je slamka pevnejšia a odolnejšia voči mechanickému poškodeniu ako štandardné jednorazové plastové slamky. Všetky naše slamky REUSE spĺňajú normu EN 12875-1:2005 (Mechanická odolnosť domácich potrieb v umývačkách riadu), kde je minimálny počet cyklov v umývačke riadu stanovený na 125 cyklov. Naše slamky REUSE môžete používať ešte dlhšie, pretože nedochádza k ich mechanickému poškodeniu.

Slamky JUMBO vyrábame vo všetkých farbách

Slamky JUMBO ponúkame vo všetkých obľúbených farbách. Nezáleží na tom, či chcete modrú, červenú, zelenú, ružovú alebo žltú - u nás je to možné. Ponúkame tiež širokú škálu dĺžok a priemerov.

Objednajte si veľkú sadu skvelých slamiek

Naše štandardné balenie obsahuje 40 x 150 kusov. Môžete si však u nás objednať aj 500 slamiek. Všetky máme na sklade. A vo veľkom množstve.

Presvedčte sa sami o kvalite a farbách

Keďže sme sami výrobcami slamiek JUMBO, môžeme zaručiť najlepšiu kvalitu. Žiarivé farby slamiek budú neprehliadnuteľné na každej párty. Objednajte si ich ešte dnes a tešte sa na to, že budete slamky JUMBO podávať k svojim nápojom po prvýkrát.

Všetky naše slamky sú laboratórne testované, bezpečné pre potraviny a spĺňajú podmienky na opakované používanie.