Kompletný výpredaj zásob! Obrúsky 33x33cm 1-vrstvové biele 100% celulóza 500ks len za €1,98 / 500ks.

STANDARD Papierové slamky JUMBO 3-vrstvové - Farba - MIX

3-vrstvové papierové slamky

Exkluzívne ekologické papierové slamky. Presne to, čo potrebujete

Plastové slamky budú od roku 2021 zakázané. No a čo? Sú tu papierové slamky na pitie! A už teraz ich môžete používať do sýtosti, pretože sú šetrné k životnému prostrediu, biologicky rozložiteľné a udržateľné. Prečo? Základnou surovinou na výrobu papierových slamiek je totiž drevo, ktoré je obnoviteľným zdrojom. Stručne povedané: nové papierové slamky majú toľko výhod pre naše životné prostredie, že každý zodpovedný spotrebiteľ už siahne po praktickej papierovej slamke!

Šetrné k životnému prostrediu, skvelé na večierky

Papierové slamky nie sú v žiadnom prípade horšie ako ich plastové náprotivky. Všetko, čo dokážu plastové slamky, dokážu aj tieto ekologické verzie. Samozrejme, tieto papierové rúrky sú navrhnuté tak, aby vám pomohli popíjať rôzne koktaily a iné nápoje. Ako výrobcovia vyrábame papierové slamky na pitie, ktoré sú pestrofarebné. K dispozícii je dokonca aj alternatíva s potlačou vášho loga alebo nápisu!

Recyklujte a bavte sa!

Či už ako nepostrádateľný nástroj v baroch a kluboch alebo ako doplnok na súkromných letných párty: papierové slamky sú viac než len alternatívou plastových slamiek, pretože slamky s označením "ekologické a 100 % kompostovateľné" sú trendy! Tieto biologicky rozložiteľné párty doplnky, ktoré sú farebné, veselé a dostupné v širokej škále farieb, zabezpečia zábavu a dobrú náladu na každej párty. A po večierku? Vyhoďte ich do koša!

Ako výrobca papierových slamiek na pitie vieme:

Naše výrobky sú bez chuti a bezpečné pre potraviny. Každý výrobok, od Aperol Spritzu po citrónový punč, zaručuje dokonalý pôžitok, pretože materiál neovplyvňuje chuť nápojov.

Ekologické papierové slamky sú po použití recyklovateľné a biologicky rozložiteľné a predstavujú zodpovednú alternatívu pre viac zábavy a menej odpadu!

Chcete iné motívy alebo vlastný dizajn či logo? Kontaktujte nás na adrese dopyt@mojeslamky.sk

Naše papierové slamky sú k dispozícii v baleniach po 100 kusoch v dĺžkach 150, 200 a 250 mm a s priemerom 8 mm. Okrem toho sú veľmi stabilné a odolné, aj keď zostanú v nápoji dlhší čas.

Ste predajca, hotel, reštaurácia alebo bar a hľadáte ekologické slamky? Potom nás prosím kontaktujte priamo prostredníctvom kontaktného formulára.

Slamky hrdo vyrábame v EU!

Výhody papierových slamiek:

- šetrné k životnému prostrediu,

- skutočná alternatíva k plastom,

- úplne biologicky rozložiteľné a 100 % kompostovateľné,

- vyrobené v EU,

- bezpečné pre styk s potravinami,

- neobsahuje plast, olovo, olej, chlór,

- vyrobené z udržateľného papiera s certifikátom FSC,

- všetky farby majú potravinársky certifikát.